Ložnice

    Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností v domě. Je to místo, kde trávíme třetinu svého života. Proto se snažme tuto místnost zařídit tak, aby nám v ní bylo co nejpříjemněji.

    Základem každé ložnice je kvalitní postel. Spánek je důležitý a kde jinde se dobře vyspat než ve vlastní posteli. A co by byla postel bez matrace. Kvalitní matrace je první krok ke klidnému a ničím nerušenému spánku. Postele máme různé. Nejzákladněji lze třídit dle velikosti. Od jednolůžka šířky 80 cm až po manželskou postel v rozměru 180cm. Dále můžeme postel dělit na postele z masivu, čalouněné postele a postele z lamina. Každý materiál má něco do sebe a nedá se jednoznačně říct, který je nejlepší. Jeden nabízí dlouhou životnost a pevnost, druhý zase nepřeberné množství vzorů a barev. 

    V ložnici nesmí chybět ani úložný prostor. Bavíme se nejen o šatní skříni, ale také o komodách a nočních stolcích. Šatní skříně v moderním looku jsou dnes již standardem. Stejně tak jako posuvné dveře. V naši nabídce však najdete i šatní skříně s klasickými dvířkami. Dvířka skříně, vyplněné z části, nebo celá zrcadlem, jsou dnes jedny z nejžádanějších typů vůbec. Kdo by se při oblíkání taky nechtěl vidět? Na menší věci pak máme komody. Ať už šuplíkové nebo s dvířky, vždy dokonale splní svůj účel a ukryjí části oblečení, které do skříně již nedáme. Nejmenším úložným prostorem bývá noční stolek. Do něj ukládáme jen věci, co chceme mít přímo u postele. Knížku, nějakou dobrotu a třeba nabíječku k telefonu. Typickým doplňkem nočního stolku je lampička.

    Každou ženu určitě potěší, když má kde uložit svůj make-up, krémy, hřebeny a další kosmetické věcičky. K tomu se ideálně hodí toaletní stolek. Spousta šuplíků, poliček a zrcadlo uprostřed. Ideální místo pro líčení. Výzva pro může: Chcete se ráno dostat do koupelny? Pořiďte své ženě toaletní stolek ze zrcadlem. Najednou uvidíte, že i na Vás zbude místo v koupelně na ranní hygienu.

    Nemáte nápad jak zařídit ložnici? Nevadí! Podívejte se na nabídku ložnicových sestav. Sestavy obsahují postel, šatní skříň, dva noční stolky a komody. Bez váhání tak máte nábytek do celé ložnice, v jednom stylu, jednoduše a pohodlně. Nemusíte později řešit do pasování dalšího nábytku k již stávajícímu ložnicovému nábytku.