Kuchyně - jídelna

    Máte velkou rodinu a scházíte se pravidelně u jídelního stolu? Pokud ano, tak určitě víte, jak je důležité vybrat správný jídelní stůl. Místa není nikdy dost, a pokud Vás je doma hodně, určitě se Vám bude hodit stůl rozkládací. Jakmile se hosté rozejdou, stůl složíte a nebude zabírat zbytečné místo. Stoly máme v různých velikostech a tvarech. Kromě klasického obdélníkového tvaru máme i čtvercový a kulatý jídelní stůl. Také materiály jsou různé. Stoly z laminovaných desek je možné ozvláštnit výběrem zajímavých noh. Náhradní nohy ke stolu je možné zakoupit i samostatně. Pro vyznavače opravdové kvality máme v nabídce stoly z masivu. Jsou kvalitně zpracované, bytelné a vydrží Vám po mnoho let.

    Nedílnou součástí jídelny jsou také jídelní židle. Jak již určitě mnozí z Vás tuší, máme v nabídce jak židle z masivu, tak kovové s čalouněným sedákem. Na výběr je několik modelů, které se liší svým neotřelým designem. Ať se Vám líbí židle celodřevěná, v kombinaci s kovem, s čalouněným sedákem nebo i s čalouněným opěrákem, určitě u nás najdete to pravé. Klasické čalouněné sedáky navíc můžete různě kombinovat vyměňovat. Jsou dostupné ve čtyřiceti barvách a v různých tvarech a rozměrech. Mezi nejoblíbenější patří kulatý sedák. Zajímavý však je i sedák hranatý, nebo okrouhlý.

    Říkáte si, že žádný stůl, ani židle nepotřebujete? Doma téměř nejíte a nemáte na to ani místo? Řešením pro Vás je barový pult a k tomu barové stoličky. Taburety jsou v různých výškách a s různým tvarem sedáku. Navíc je využijete i ke klasickému jídelnímu stolu, nebo pod květináč. Otočnou stoličku pak například k pianu.

    Pokud zařizujete jídelnu úplně od novoty a chcete mít jistotu, že vše bude dokonale ladit, podívejte se na jídelní sety. Rozdělili jsme pro Vás jídelní sestavy podle počtu židlí. Součástí každé sestavy je jeden stůl a příslušný počet židlí. Pokud si potrpíte na kvalitu, tím pravým pro vás bude jídelní set z masivu.

    Zařízení jídelny bývá většinou příjemná záležitost. Nečeká tady na Vás žádná záludnost jako třeba u jiného nábytku. Důležité je vědět, pro kolik lidí bude jídelna stavěna a tomu přizpůsobit velikost stolu a počet židlí.