Kancelářský nábytek

    Náš sortiment v kategorii kancelářský nábytek obsahuje vše, co by novodobá kancelář měla obsahovat. V kanceláři denně tráví spousta lidí několik hodin a tak by výbava kanceláře neměla být přehlédnutá. Kancelář musí být hlavně praktická a tak je potřeba obklopit se funkčním nábytkem. Designová stránka je v tomhle případě až na druhém místě. Kancelářský nábytek by měl být zhotoven z kvalitních materiálů, aby odolal každodenní práci a co možná nejvíc i v tu práci usnadňoval.

    Kancelářský stůl je jeden z nejzákladnějších prvků při vybavování kanceláře. Téměř v každé práci je dnes již nutné mít počítač a proto je vhodné mít k tomu určený počítačový stůl s výsuvnou deskou. Monitory leckdy zabírají velký prostor na pracovním stole a tak jsou stále častěji žádanější rohové stoly a stoly s velkým úložným prostorem. Také umístění monitoru bychom neměli podceňovat. Existují nástavce na psací stoly, díky nimž si výšku monitoru zvýšíme a nemusíme se u práce hrbit.

    Druhou nejdůležitější součástí každé kanceláře je konferenční židle. Výběr kancelářské židle bychom v žádném případě neměli podceňovat. Pohodlí při práci je opravdu důležité a na to bychom měli myslet i při výběru židle. Židle mohou být čalouněné, otočné a velmi oblíbené jsou stohovatelné konferenční židle. Po poradě jednoduše židle naskládáte na sebe a ušetříte si tak spoustu místa.