O Dona-shop.cz

  Název našeho e-shopu vznikl spojením počátečních slabik dvou slov – dobrý bytek. Přímo u výrobců vyhledáváme a do naší nabídky zařazujeme nábytek, který je funkční, designově neotřelý a cenově dostupný. Nesnažíme se o široký sortiment „za každou cenu. Z obrovské nabídky výrobců - vybíráme dobrý nábytek za slušnou cenu.

  Kromě www.dona-shop.cz najdete naši kompletní nabídku i na portálu Aukro (zde). Na Aukru prodáváme již 4 roky a máme od našich zákazníků 99% kladných komentářů (zde). Videa najdete na youtube kanálu zde. Napsat nám můžete nejen na e-mail : info@dona-shop.cz ,ale taktéž na facebook zde .

  Od zpracování, přes objednání až k doručení…

  A jak vlastně náš obchod funguje? Nejprve oslovíme výrobce, se kterým máme zájem spolupracovat. Sortiment musí být zajímavý, kvalitní a dobře doplňovat naši stávající nabídku. Zboží do e-shopu doplňujeme podle Vašeho zájmu.
  Pokud se s firmou na spolupráci domluvíme, začne zkušený tým vkládat nové výrobky na e-shop. Správce e-shopu dohlédne na vložení správných informací, grafik se zaměří na zpracování estetické stránky nabídky a úpravu fotografií. Copywriter(ka) zboží důkladně popíše a pak je již vše připraveno k zakoupení – třeba právě Vámi.

  A pak si u nás Vy (nebo jiný zákazník) objednáte zboží – a proces se rozběhne . Naše paní či slečny na příjmu objednávku zaevidují do systému a zadají výrobci ke zhotovení. K některému výrobci jezdíme jednou za týden, k jinému třeba co 3 týdny. Takže, pokud je zboží pro Vás již hotové, naloží jej pan řidič do auta, pečlivě uloží a doveze k nám na firmu…

  Tam již netrpělivě čekají další pracovníci – z oddělení balení. Naši pracovníci z balírny jsou supersilní, pracují s balíky 30kg těžkými jako např. komody nebo koupelnové skříňky, které váží klidně i 50kg. Speciální nákladní přepravou posíláme nadrozměrné zásilky - jako např.: sedačky nebo obývací stěny. Všechno zboží vyskládají z auta a pečlivě roztřídí. Poté je potřeba každý jednotlivý balík zabezpečit, aby zvládl náročnou přepravu poštou či kurýrem. Většina nábytku je od výrobce zabalena do kartonu, v balírně se ještě přidají ochranné obaly – jako jsou kusy polystyrenu, bublinková fólie nebo pevné kartonové hrany. Pro koncové zpevnění se používá ještě páskovací mašina, která vše sváže a zabezpečí. Na dobře zabalené zboží se nalepí štítek se jménem zákazníka a pak se již jen čeká, až si pro balíčky dojede přepravce. Předáním balíčku přepravci končí jeho cesta u nás a začíná nová cesta po republice. Tato cesta končí předáním balíku Vám – a je to.

  Náš přístup

  Nic nefunguje dobře samo o sobě – aby šlo vše hladce, musí se celý náš tým maximálně snažit. Chceme dělat věci pořádně, poctivě a s maximálním nasazením. Vše tak, aby výsledkem snahy byl hladký průběh obchodu a na konci spokojený zákazník. Protože jen spokojený zákazník se k nám zase vrátí. A jen z dobře odvedené práce a z dobrého obchodu můžeme mít radost jak my, tak zákazník. Jaké jsou tedy naše největší přednosti, které Vám můžeme nabídnout?

  • Jsme poctivý prodejce – podívejte se na AUKRO : zde - máme 99% kladných hodnocení
  • Vaše spokojenost je u nás na 1. Místě
  Množstevní slevy již od 2ks – napište nám : info@dona-shop.cz
  Nemáte hotovost ? Zajistíme splátky u společnosti Homecredit
  U nákupu zboží nad 5 tisíc Kč neúčtujeme dopravné
  Zajišťujeme nejen dovoz zboží na Vámi určené místo a předání do ruky. Ale v případě zájmu i výnos do patra, vizuální kontrolu a likvidaci nepotřebného obalu : více zde
  • Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a rozšiřovat sortiment
  • Aktivně komunikujeme s našimi zákazníky – vyzkoušejte 
  • Pokud vznikne nějaký problém, řešíme jej bezodkladně a k Vaší spokojenosti  Za team Dona-shop

  Miroslav Konečný - zakladatel www.dona-shop.cz